• 01

  Shtresa e sipërme

  Një përzgjedhje e gjerë materialesh të shtresës së sipërme si rrjetë, triko, kadife, kamoshi, mikrofibër, lesh.
 • 02

  Shtresa bazë

  Mund të personalizohet sipas nevojave tuaja si EVA, shkumë pu, ETPU, shkumë memorie, PU e ricikluar ose e bazuar në bio.
 • 03

  Mbështetja e harkut

  Materiale të ndryshme bërthamore si TPU, PP, PA, PP, EVA, Tapë, Karboni.
 • 04

  Shtresa bazë

  Materiale të ndryshme bazë si EVA, PU, ​​PORON
  Shkumë me bazë biologjike, shkumë superkritike.
ICON_1

Një portofol i gjerë i shtrojës

 • +

  Vendet e prodhimit: Kina, Vietnami i Jugut, Vietnami i Veriut, Indonezi

 • +

  17 vjet përvojë në prodhimin e shtrojës

 • +

  Shtojat e dorëzuara në më shumë se 150 vende

 • milion+

  Kapaciteti vjetor i prodhimit prej 100 milion çifte

pse na zgjodhet ne

 • Cilësi e garantuar

  Ne krenohemi për ofrimin e produkteve/shërbimeve me cilësi të lartë që plotësojnë standardet më të larta, të pajisura mirë me laborator të brendshëm për të siguruar që shtrojat tona të jenë të qëndrueshme, të rehatshme dhe të përshtatshme për qëllimin.
 • Çmimet konkurruese

  Ne ofrojmë çmime konkurruese pa kompromentuar cilësinë.Proceset tona efikase të prodhimit na lejojnë të ofrojmë zgjidhje me kosto efektive për klientët tanë.
 • Praktikat e Qëndrueshme

  Ne jemi të përkushtuar ndaj qëndrueshmërisë dhe praktikave miqësore me mjedisin.Fabrika jonë ndjek procese prodhimi miqësore me mjedisin, të tilla si përdorimi i materialeve të riciklueshme, minimizimi i mbetjeve dhe reduktimi i konsumit të energjisë.Ne përpiqemi të minimizojmë gjurmën tonë të karbonit dhe të kontribuojmë në një të ardhme më të gjelbër.

Lajmet tona

 • 微信图片_20231018153537

  Foamwell shkëlqen në FaW TOKYO - FASHION WORLD TOKYO

  Foamwell, një furnizues kryesor i shtrojave të forta, së fundmi mori pjesë në festivalin e njohur The FaW TOKYO -FASHION WORLD TOKYO, i mbajtur më 10 dhe 12 tetor.Kjo ngjarje e nderuar siguroi një platformë të jashtëzakonshme për Foamwell për të shfaqur produktet e saj të fundit dhe për t'u angazhuar me profesionistë të industrisë...

 • lajme-1

  Revolucionues i rehatisë: Zbulimi i materialit të ri të Foamwell's SCF Activ10

  Foamwell, lideri i industrisë në teknologjinë e shtrojave, është i emocionuar të prezantojë materialin e tij më të fundit zbulues: SCF Activ10.Me mbi një dekadë përvojë në krijimin e shtrojave inovative dhe të rehatshme, Foamwell vazhdon të shtyjë kufijtë e rehatisë së këpucëve.The...

 • Lajme

  Foamwell do t'ju takojë në Faw Tokyo- Fashion World Tokyo

  Foamwell do t'ju takojë në FaW TOKYO FASHION WORLD TOKYO FaW TOKYO -FASHION WORLD TOKYO është ngjarja kryesore e Japonisë.Kjo shfaqje e shumëpritur e modës mbledh së bashku stilistë, prodhues, blerës dhe entuziastë të njohur të modës nga...

 • lajmet_1

  Foamwell në The Material Show 2023

  Shfaqja e Materialeve lidh furnizuesit e materialeve dhe komponentëve nga e gjithë bota drejtpërdrejt me prodhuesit e veshjeve dhe këpucëve. Ai bashkon shitësit, blerësit dhe profesionistët e industrisë për të shijuar tregjet tona kryesore të materialeve dhe mundësitë shoqëruese të rrjeteve....

 • lajme_img

  Cilat materiale përdoren zakonisht në prodhimin e shtrojave për komoditet maksimal?

  A keni menduar ndonjëherë se çfarë materialesh përdoren në prodhimin e shtrojave për të ofruar rehati dhe mbështetje optimale?Kuptimi i materialeve të ndryshme që kontribuojnë në zbutjen, qëndrueshmërinë dhe kënaqësinë e përgjithshme të shtrojave mund të ndihmojë...

 • Wolverine
 • index_img
 • ALTRA
 • Balenciaga-Logo-2013
 • Bates_Footwear_Logo
 • shefi-logo
 • callaway-logo
 • ck
 • dr.martens
 • hoka_one_one___logo
 • logoja e gjahtarit
 • Hesht këlyshët.
 • KEDS
 • Lacoste-Logo
 • lloyd-logo
 • Logo-Merrell
 • mbt_logo_footwear_1
 • rockport
 • SIGURIA_JOGGER
 • saucony-logo
 • Sperry_OfficialLogo-kopje
 • Tommy-Hilfiger-Logo